Skip to Page Content

2023 Homecoming Attendees

Trying to decide if you are going to march at Homecoming? Take a look at who is coming this year! This list will be updated regularly with the latest attendees.

Flutes and Piccs

  • Amanda Allen (2001-2005)
  • Kelly Groff Cuthbert (1982-1983)
  • Cheryl Finkelstein (1985-1986)
  • Mary Kate Gentile (2012-2016)
  • Allison Horner (2016-2019)
  • Aliza Jacobs (2019-2023)
  • Ellen Solomon (1972-1976)
  • Lauren Taylor (2023)

Clarinet

  • Jessica Elmore (2006-2010)
  • Stacy Goodman (1990-1993)
  • Erin Lea (2019-2022)
  • Michael Reed (2018-2021)

Alto Saxophone

  • Brenda Cooper (1991-1995)
  • Eirik Cooper (1990-1995)
  • Bruce Ginsburg (1982-1986)
  • Samantha Piasecki (2019-2023)

Tenor Saxophone

  • Christina Dale (2001-2003)
  • Austen Fourkas (2019-2022)

Mellophone

  • Kim Catlett (1988-1992)
  • Edie Lee (1994-1996)
  • Glen Lee (1992-1996)
  • Maya Lee (2019-2022)
  • Isaac Vallecillo (2018-2021)
  • Marcus Wyche (1998)

Trumpet

  • Tom Drake (1994-1998)
  • Brian Gallagher (2004-2008)
  • Becky Holtz (1988-1991)
  • Peter Lay (2016-2019)
  • Keith Laurent (1966-1969) - Most Seasoned Veteran!
  • Abel Solomon (2020-2023)
  • Bill Sturgis (1984-1988)
  • Jeffrey Wong (1999-2003)

KAOS

  • Micah Calderwood (2017-2020)
  • Jonathan Hunger (1998-1999)
  • Ken Isman (1981-1986)
  • Marianne Kassabian (1987-1990)
  • Eddie Kirk (2012-2016)
  • Chris Miller (1983)
  • Jo Smith (1985-1989)
  • Michael Wojcik (1984-1988)

Sousaphone

  • Lucas Barton (2019-2023)
  • Bill Campbell (2006-2010)
  • Cosimos Cendo (2019-2022)
  • Travis Dixon (1990-1993)
  • Michael Drerup (1990-1994)
  • Patrick FitzGerald (1999-2003)
  • Billy Glynn
  • John Heide (2017-2021)
  • Tom Holtz (1991)
  • Matthew Killian (2018-2022)
  • Tobi McKirgan (2021)
  • Erin McLamb (2019-2022)
  • Jan Salvador Ochida (2019-2022)
  • Eric Percy (1984-1989)
  • Ben Samans (2021-2022)
  • Billy Snow III (1984-1988)
  • Jack Williams (2018-2022)

Drumline

  • Eric Alexander – Cymbals (2009-2013)
  • Max Coleman – Snare (2012-2015)
  • Christopher "Bundy" Dickinson – Bass Drum (2000-2005)
  • Laura Dixon – Bass Drum (2021-2022)
  • Isabel Emanuel – Quads/Quints (2013-2016)
  • Kara Isakson – Bass Drum (2013-2016)
  • Johnathan Mullins – Snare (2010-2013)
  • Dale Pankow – Quads/Quints (2021-2022)
  • João Pereira – Bass Drum (2019-2022)
  • Emily Perison (2014-2017)
  • Jen Reukauf – Bass Drum (2012-2016)
  • Jay Rubin – Snare (1993-1996)
  • Zara Simpson – Cymbals (2008-2013)

Silks / Flags / Colorguard

  • Griffin Barlow (2019-2021)
  • Joan Hedges Glynn
  • Jordyn Goddard (2009-2013)
  • Jackie Juergensen (2018-2021)
  • Suzanne Sturgis (1981-1985)

Dancers

  • Cheryl Akers (1980-1983)
  • Julia Arthurs (2019-2023)
  • Michelle Avillanoza
  • Juli Ballesteros (1984-1987)
  • Roni Blair (1974-1976)
  • Cailin Blessey (2019-2023)
  • Lela Clay
  • Kim Comedy (1985-1986)
  • Kerry Greer (1974-1977)
  • Cheyenne McGlothin Kittrell (2016-2020)
  • Emily Lightner (2019-2022)
  • Robin Manougian (1982-1986)
  • Stacey Morgan (1985-1989)
  • Alex Palmer (2008-2012)
  • Christina Corson Phillips (2013-2016)
  • Hannah Powell (2019-2023)

Baton / Majorette

  • Lee Callicutt (1978-1981)
  • Emery Harriston (1988-2005)
  • Fred O’Malley (1979-1981)
  • Lorrie Snyder (1982-1984)

Other Alumni Attending

  • Sydney Lehr (2019-2022)

See our Homecoming page for more information. We’ll see you October 14th!